skype wsh radom
rekrutacja online

Udostępnij

III MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ ZA NAMI!

Drużyna II L.O. im. M. Konopnickiej z Radomia zwycięzcą III Międzynarodowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej zorganizowanego przez Wyższą Szkołę Handlową dla studentów Uczelni i uczniów szkół średnich objętych patronatem WSH. Do rywalizacji w Turnieju zgłosiło się 12 drużyn: Budowlanka Radom, Czachowski, Hubal, Erasmus, Drużyna A, Turbo Ptysie, ZSP Iłża, II L.O. im. M. Konopnickiej, Młode Wilki WSH. Piłkarze reprezentowali barwy: Polski, Ukrainy, Turcji, Rumunii oraz Republiki Malawi.

Faza grupowa rozegrana została systemem „każdy z każdym”. Na „pierwszy ogień” poszła drużyna Budowlanki Radom – ubiegłoroczni zwycięzcy Turnieju, którzy pokonali 2:0 zespół Młodych Wilków z WSH. Najbardziej emocjonujące spotkanie tej fazy rozegrane zostało pomiędzy Młodymi Wilkami a drużyną Erasmus – każda z tych drużyn do ostatniego meczu miała szansę zagrania w dalszej części Turnieju, decydowało zwycięstwo. Los chciał, iż mecz zakończył się remisem 1:1, a stosunek bramkowy lepszy mieli piłkarze Młodych Wilków i to oni awansowali dalej.

Oprócz nich do fazy pucharowej z grupy A awansowali: zespół Budowlanki i Ekonomika, z grupy B- Turbo Ptysie i ZSP Iłża, z grupy C- Konopnicka i Hubal.

W fazie pucharowej nie zabrakło niespodzianki – drużyna Młodych Wilków zrezygnowała z udziału, w związku z czym, za zgodą opiekuna drużyny II L.O., w dalszej rywalizacji wziął udział zespół „Erazmusów”.

Mecz o III miejsce rozegrał się między Budowlanką a ZSP z Iłży i tu lepsi okazali się przyjezdni. Mecz o I miejsce wygrał zespół Konopnickiej, który w finale pokonał Hubala 2:0.

Na zakończenie, wszystkim zawodnikom za udział w Turnieju zostały wręczone dyplomy, trzy pierwsze drużyny otrzymały dodatkowo pamiątkowe puchary, medale i drobne upominki. Część z nagród przekazał Polski Związek Piłki Nożnej, któremu serdecznie dziękujemy za ten gest. Najlepszym bramkarzem i strzelcem zostali zawodnicy drużyny Hubala – Damian Szafrański i Patryk Pluta, zaś najlepszym zawodnikiem turnieju został reprezentant Budowlanki- Dawid Lubecki.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom. Zawodnikom i opiekunowi zespołu życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Dziękujemy wszystkim za udział w imprezie i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji?

     
     
     
     
     

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x