skype wsh radom
rekrutacja online

Klub Filmowy WSH

Udostępnij

Kino jest rodzajem sztuki, która zapewnia ludziom rozrywki od ponad 120 lat. Początkowo niemy film dość szybko został wzbogacony o efekty specjalne i udźwiękowiony, co przyczyniło się do szybkiego rozwoju kinematografii. Obecnie stosowane w kinie technologie cyfrowe, takie jak 4D czy IMAX dostarczają widzowi podczas projekcji filmu takich doznań jak ruch, zapach, dotyk, dzięki czemu kino cieszy się niesłabnąca popularnością.

7 kwietnia 2017 r. o godz. 16.30 w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu, przy ul. Traugutta 61 A odbyło się pierwsze spotkanie w ramach Studenckiego Klubu Filmowego, zainicjowanego przez Studenckie Koło Młodych Dyplomatów. Cykl projekcji kinowych otworzy film fabularny „Trzynaście dni”, w reżyserii Rogera Donaldsona, nagrodzony dwoma statuetkami „Złoty Satelita”. Klubowe spotkania, w których wspólne oglądanie filmu połączone będzie wymianą wrażeń w dyskusji odbywać będą się w każdy pierwszy piątek miesiąca. Opiekunem klubu jest dr Marek Gawron. Cykliczne spotkania prowadzić będzie Katarzyna Wiśniewska – Przewodnicząca Samorządu Studenckiego.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x