skype wsh radom
rekrutacja online

Rola działalności prospołecznej w procesie wychowania dzieci i młodzieży

Proces wychowawczy jest procesem długotrwałym. Współczesny świat naraża dzieci i młodzież na wiele deficytów emocjonalnych oraz społecznych. Jak temu przeciwdziałać? Działalność prospołeczna jest wspaniałym narzędziem do obserwacji oraz pracy z młodym człowiekiem. Podczas angażowania młodych ludzi w działalność prospołeczną możemy zaobserwować ich role w grupie, jak również zachodzące w nich zmiany. Mamy szansę również, na pomoc w ukierunkowaniu życiowych priorytetów oraz celów zawodowych.

26 marca 2017 o godzinie 15.00 w sali C10 Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu odbędzie się pierwsze w tym semestrze spotkanie cyklu Radomskiej Akademii Rozwiązywania Problemów Wychowawczych. Warsztaty dotyczące poszukiwania skutecznych metod wyłaniania lidera w grupach dziecięcych i młodzieżowych poprowadzi mgr Katarzyna Jaworska.

Katarzyna Joanna Jaworska – założyciel Fundacji „Verum Alfa” oraz założyciel i współtwórca Fundacji „Omega Pomagamy”. Obecnie prowadzona Fundacja „Verum Alfa” swoją działalność skupia przede wszystkim na dzieciach oraz trudnej młodzieży. Bieżące działania prowadzone są na terenie Warszawy Pragi Północ, gdzie oprócz projektów, wspierających najmłodszych obywateli, Fundacja realizuje współpracę z kuratorami zawodowymi w zakresie resocjalizacji poprzez prace społeczno-użyteczne.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x