skype wsh radom
rekrutacja online

Wizyta studyjna w ROSA-MET

ROSA-MET jest firmą wchodzącą w skład grupy firm ROSA. ROSA to grupa firm łącząca usługi budowlane, produkcję konstrukcji stalowych i zarządzanie inwestycyjne. Głównymi filarami, na których oparta jest działalność grupy są ROSA-BUD S.A., ROSA-HALE Sp. z o.o., ROSA-MET Radom Sp. z o.o. oraz ROSA-INVEST Sp z o.o.

ROSA jest właścicielem własnej wytwórni konstrukcji stalowych. Nowoczesny park maszynowy pozwala między
innymi na potwierdzoną certyfikatami szybką zautomatyzowaną produkcję dwuteowników spawanych oraz innych elementów konstrukcyjnych.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów do udziału udziału w wizycie w jednej z najprężniej działających firm regionu. ROSA jest przede wszystkim jest wykonawcą inwestycji budowlanych, w tym obiektów użyteczności publicznej, obiektów sportowych, hal przemysłowych, obiektów komercyjnych i mieszkaniowych. To firma o ugruntowanej pozycji rynkowej potwierdzonej wieloma przyznanymi nagrodami niezależnych rankingów. Otrzymała między innymi tytuł Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, czy Dobra Firma.

Wizyta studyjna w firmie ROSA-MET odbędzie się w dniu 24 marca 2017 r.
Liczba miejsc ograniczona! Zapisz się już dziś!
Zgłoszenia przyjmowane są Biurze Kariery WSH, pok. 103, Traugutta 61a
lub biurokariery@wsh.pl, pchojnacki@wsh.pl

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x