skype wsh radom
rekrutacja online

Dofinansowanie 100 000 zł na własną firmę!

Udostępnij

Obecnie wielu studentów coraz częściej myśli o założeniu własnego biznesu. Z myślą o takich osobach przedstawiciele Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości we współpracy z Biurem Kariery Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu zorganizowali szkolenie, w ramach projektu Startup.pl. Podczas spotkania studenci zapoznali się z zasadami konkursu oraz dowiedzieli się, jak bez zbędnego ryzyka sprawdzić się w roli przedsiębiorcy i otrzymać wsparcie na założenie własnego biznesu w wysokości nawet 100 000 zł.

Projekt „StartupPL – Przedsiębiorczy Radom” prowadzony przez AIP i Urząd Miejski w Radomiu przeznaczony jest dla studentów, którzy chcieliby uwolnić się od etatowej pracy, nabrać pewności siebie i rozpocząć samodzielną działalność gospodarczą. Pozwala rozwinąć skrzydła osobom, chcącym postawić pierwsze kroki w biznesie bez potrzeby rejestrowania firmy i płacenia składek ZUS. Jak podkreślał prowadzący szkolenie – Huber Zalewski, często hobby lub indywidualne zainteresowania poszczególnych osób stają się projektami biznesowymi. Jednym z przykładów omawianych podczas zajęć był przypadek studentki, której pasją była fotografia.

Więcej o projekcie można dowiedzieć się ze strony internetowej: http://startuppl.inkubatory.pl/

Szkolenie odbyło się 4 marca 2017 r. w siedzibie Wyższej Szkole Handlowej  przy ul.Traugutta 61a.

Wszystkim studentom dziękujemy za udział w spotkaniu i zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez Biuro Kariery WSH!

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x