skype wsh radom
rekrutacja online

Konferencja „Głos Administratorów Bezpieczeństwa Informacji”

Ochrona danych osobowych jest tematyką obszerną, kompleksową i poddawaną względnie często różnego rodzaju zmianom. Jest to zagadnienie mające bardzo duży wpływ na bezpieczeństwo danej instytucji, jej petentów, partnerów, kontrahentów, klientów oraz ich środków finansowych. Południowo-Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Jedlińsku, Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu oraz KERBEROS Ochrona Informacji, serdecznie zapraszają na ogólnopolską konferencję pt. „GŁOS  ADMINISTRATORÓW  BEZPIECZEŃSTWA  INFORMACJI”.

Środowisko Administratorów Bezpieczeństwa Informacji ? przyszłych Inspektorów Ochrony Danych ma swoje problemy. Ma pytania i wątpliwości, na które trzeba poszukać odpowiedzi. Ma potrzebę wypowiedzenia się i dyskusji, dzięki której, możliwe stanie się zaprezentowanie i implementacja wspólnie wypracowanych rozwiązań, które będą mieć za zadanie zapewnić optymalną i efektywną ochronę danych. Wychodząc naprzeciw wyżej wymienionym oczekiwaniom i potrzebom oraz mając na uwadze rewolucję w polskim prawodawstwie, jaką niesie ze sobą ogólne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych (mówi się, iż około 800 ustaw i innych aktów prawnych będzie wymagało nowelizacji), 7 marca 2017 r. w Auli Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu przy ul. Traugutta 61a, organizowany jest ?Głos Administratorów Bezpieczeństwa Informacji?. Konferencja adresowana jest do wszystkich osób zainteresowanych tematyką ochrony danych osobowych i bezpieczeństwem informacji lub też mających z nimi do czynienia ze względu na pełnione przez siebie obowiązki służbowe. Prelekcje zostaną wygłoszone przez osoby, zawodowo związane z ochroną danych osobowych, bezpieczeństwem informacji oraz bezpieczeństwem teleinformatycznym. Nadrzędnym celem konferencji jest stanie się wydarzeniem cyklicznym, dającym ABI (przyszłym IDO) możliwość dyskusji/debaty/wymiany poglądów  i obserwacji z kolegami reprezentującymi różne branże i podmioty jak np. banki, urzędy, instytuty, szpitale, spółdzielnie mieszkaniowe, firmy prywatne, szkoły, spółki, uczelnie, ministerstwa etc. Pragniemy, aby był to prawdziwy GŁOS całego środowiska związanego z bezpieczeństwem informacji, który będzie dostrzegany i brany pod uwagę przez organ nadzorujący oraz który przyczyni się do podnoszenia poziomu ochrony danych w Polsce.

 Wszystkie osoby biorące udział w Konferencji, oprócz certyfikatów i elektronicznych materiałów szkoleniowych, otrzymają także darmowe egzemplarze miesięczników: ?Ochrona Danych Osobowych? oraz ?Dokumentacja ODO?, które objęły patronat medialny nad imprezą. Ponadto zapewniamy naszym uczestnikom poczęstunek, obiad oraz opiekę organizatorską.

Pytania oraz zgłoszenia można przesyłać, korzystając z danych teleadresowych podanych w agendzie PONIŻEJ.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU! 🙂

Liczba miejsc ograniczona.

Opis i Program Konferencji

Prelegenci GŁOSU

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x