skype wsh radom
rekrutacja online

Dzień Kobiet w WSH!

Udostępnij

Romantyczny, rozśpiewany a przede wszystkim pełen humoru i dobrej zabawy – taki był Dzień Kobiet, przygotowany dla wszystkich pań przez studentów  Wyższej  Szkoły Handlowej w Radomiu ! 8 marca o godz. 16.30 w Cafe Gallery, w siedzibie WSH przy ul. Traugutta 61a męska część uczelni przygotowała nietuzinkowy koncert, połączony z pokazem tańca w wykonaniu starosty II roku Stosunków Międzynarodowych, Oleksandra Shornikowa.

W repertuarze pojawiły się romantyczne ukraińskie i polskie ballady, pieśni o kobietach, miłości a także żarty o paniach. Studenci uraczyli panie pokazem tańca, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem i brawami. Nie mogło zabraknąć także tradycyjnych w tym dniu, ciepłych życzeń od męskiej części WSH, do których dołączyła się dyrekcja oraz wykładowcy. Panowie zaskoczyli panie, serwując szampana a miłym dopełnieniem okazał się także słodki poczęstunek.

Zapraszamy od obejrzenia fotogalerii z wydarzenia!

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x