skype wsh radom
rekrutacja online

Ryszard Petru w WSH!

Lepsza, nowoczesna Polska…. Czy może być wyzwaniem dla gospodarki? Na to pytanie oraz wiele innych dotyczących współczesnych problemów Polski z pewnością odpowie gość kolejnego cyklu Wykładów Otwartych, Przewodniczący partii „.Nowoczesna” – Ryszard Petru. Tematem wykładu, który odbędzie się 2 marca o godz. 19.30 w murach Wyższej Szkoły Handlowej, w Radomiu przy ul. Traugutta 61a,  będzie wystąpienie pt.: „Lepsza Polska – wyzwanie dla gospodarki”.

Ryszard Petru:  Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Z wykształcenia Ekonomista i wieloletni Przewodniczący Rady Towarzystwa Ekonomistów Polskich, Przewodniczący Rady Nadzorczej Solaris Bus & Coach oraz wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej EUCO SA. W latach  2011-2014 był partnerem PwC w Polsce, wcześniej pełnił funkcję głównego ekonomisty i dyrektora zarządzającego w bankach komercyjnych.

W latach 2001-2004 pracował jako ekonomista ds. Polski i Węgier w Banku Światowym. W latach 1997-2000 był także doradca? wiceprezesa Rady Ministrów i ministra finansów Leszka Balcerowicza, gdzie zajmował się tworzeniem  nowego systemu emerytalnego. Był zaangażowany również? w prace nad reforma? finansów publicznych. Autor książki ?Koniec Wolnego Rynku? Geneza Kryzysu? NCK, 2014. Współpracował z Grzegorzem Kasdepke przy dwóch publikacjach dla dzieci, wyjaśniających tajniki ekonomii ? ?Pestka, drops, cukierek?. Jest także współautorem książki ?Zaskórniaki i inne dziwadła z krainy portfela?.

Zapraszamy na spotkanie wszystkich zainteresowanych Radomian. Wstęp wolny!

1280 x 720 pxl PETRU AKCEPT JPG

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x