skype wsh radom
rekrutacja online

Standardy przygotowania pracy dyplomowej – warsztaty

Jakość przygotowania prac dyplomowych jest w centrum zainteresowań zarówno Władz Uczelni, nauczycieli akademickich, jak również studentów. Prace dyplomowe składane przez studentów WSH świadczą o poziomie edukacji w Uczelni. Wychodząc naprzeciw potrzebom w tym zakresie, w dniu 11 marca Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu organizuje warsztaty szkoleniowe nt. Metody i techniki doskonalenia jakości prac dyplomowych.

Podczas warsztatów poruszane będą kwestie jakościowych uwarunkowań edukacji w społeczeństwie sieci i metodologia badań w wybranych obszarach nauk. Uszczegółowione zostaną również procedury składania oraz standardy przygotowania prac dyplomowych obowiązujące w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu.

Do udziału w warsztatach zapraszamy wszystkich nauczycieli akademickich WSH, w szczególności promotorów prac dyplomowych oraz studentów, zwłaszcza studentów ostatniego roku studiów.

Agenda

Kontakt:
mgr Katarzyna Marcinkiewicz-Marszałek

e-mail: kmarcinkiewicz@wsh.pl

tel. 48 360 10 75 w. 14

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x