skype wsh radom
rekrutacja online

RADOSNY WOLONTARIAT !!!

Udostępnij

W dniu 25 lutego 2017 roku wolontariusze Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu pomogli w zabawie karnawałowej organizowanej dla podopiecznych Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem oddział Radom ,, Pomocna Dłoń”.

Studencka Organizacja „Wolontariat” powstała z inicjatywy studentów z pasją, ludzi aktywnych i kreatywnych, którzy chcą nieść pomoc innym i dzielić się swoim entuzjazmem i radością. Celem Organizacji „Wolontariat” jest uwrażliwienie studentów na ważne problemy społeczne. Opiekunem naukowym jest dr Agnieszka Sadowska, która zachęca studentów do niesienia pomocy potrzebującym, którzy potrzebują wsparcia, uśmiechu i chwili czasu.
Studenci naszej uczelni chętnie włączają się w różnego rodzaju programy i inicjatywy o charakterze pomocowym. Działania realizowane w ramach wolontariatu dotyczą różnych dziedzin życia: począwszy od akcji charytatywnych, poprzez pomoc w placówkach opiekuńczo-wychowawczych.

Wolontariusze: Aneta Wojdat, Grzegorz Borowski, Katarzyna Mazur, Agnieszka Nikodym, Anna Głogowska, Agnieszka Szeliga w barwnych strojach karnawałowych bawili się z podopiecznymi . Organizatorzy balu karnawałowego serdecznie podziękowali studentom za pomoc i uśmiech jakim obdarzyli osoby niepełnosprawne.

Wszystkich studentów zainteresowanych działalnością dobroczynną, zachęcamy do dołączenia do Wolontariatu WSH.

Zgłoszenia przyjmują:

Opiekun Organizacji – dr Agnieszka Sadowska, e-mail: asadowska@wsh.pl

Przewodnicząca Organizacji – Aneta Wojdat, e-mail: aneta@wojdat.eu

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x