skype wsh radom
rekrutacja online

NASBI – internetowa biblioteka e-booków w WSH!

Udostępnij

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu wykupiła dostęp do wybranych publikacji w internetowej wypożyczalni specjalistycznych e-booków NASBI, która działa na zasadach podobnych do tradycyjnej biblioteki. Baza ta gwarantuje zdalny dostęp do szerokiej oferty e-booków, ich błyskawiczne wypożyczanie i wygodną lekturę z ekranu komputera.

Aby korzystać z usługi NASBI, trzeba założyć indywidualne konto. Można to zrobić na stronie www.nasbi.pl – rejestracja. Po założeniu i aktywowaniu konta (na podany adres e-mail otrzymasz odpowiedni link aktywacyjny, który należy otworzyć w przeglądarce stron WWW) możesz rozpocząć korzystanie z zasobów biblioteki. Każda osoba posiadająca konto w jednej z księgarni GW Helion (helion.pl, ebookpoint.pl, onepress.pl, sensus.pl, septem.pl, bezdroza.pl), może je  wykorzystać do logowania w systemie NASBI.

Prosimy wszystkie osoby zainteresowane korzystaniem z internetowej biblioteki e-booków NASBI o zgłoszenie się do Biblioteki WSH po indywidualny kod autoryzacyjny, niezbędny do założenia konta. Dzięki niemu użytkownik otrzyma całodobowy dostęp do e-booków z dowolnego miejsca, także za pomocą urządzeń mobilnych.

Więcej informacji  można uzyskać na stronie www.nasbi.pl.

1195x250_banner_unikalna

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x