skype wsh radom
rekrutacja online

Praca dla cudzoziemców!

Obywatele Ukrainy podejmujący pracę na terytorium Polski co do zasady powinni posiadać zezwolenie na pracę wydane przez właściwego wojewodę. Przepisy przewidują jednak wiele wyjątków od tej zasady.

Sytuacje, w których cudzoziemcy są zwolnieni z obowiązku uzyskania zezwolenia na pracę, zostały wskazane m.in. w rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 21 kwietnia 2015 r. w sprawie przypadków, w których powierzenie wykonywania pracy cudzoziemcowi na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej jest dopuszczalne bez konieczności uzyskania zezwolenia na pracę.

Rozporządzenie to przewiduje możliwość wykonywania pracy w tzw. trybie uproszczonym, tj. na podstawie zarejestrowanych w powiatowym urzędzie pracy oświadczeń podmiotów mających zamiar powierzyć wykonywanie pracy cudzoziemcowi.

Jesteś z Ukrainy lub innego państwa nie należącego do Unii Europejskiej? Zastanawiasz się,co zrobić, by podjąć legalną pracę w Polsce? Zacznij od udziału w spotkaniu informacyjnym z przedstawicielem firmy rekrutującej największą w regionie liczbę obcokrajowców. Skorzystaj z okazji i przynieś swoje CV!

Spotkanie rozpocznie się w dniu 20 stycznia 2017 r. o godz. 13:15 w Auditorium Primum przy ul. Traugutta 61a.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x