skype wsh radom
rekrutacja online

Płatne praktyki na Cyprze!

Kreatywni studenci szukają dorywczej pracy, chcąc zarobić na studia, na realizację swoich potrzeb i marzeń. W mieście, w którym bezrobocie osiąga wartość dwucyfrową realizacja celów zawodowych nie należy do najprostszych.

Dlatego Dział współpracy z zagranicą i praktyk studenckich dokłada wszelkich starań, by wspomagać studentów w rozwoju zawodowym, nawiązując współpracę z różnymi firmami. Owocem kooperacji w ramach programu Erasmus+ jest wakacyjna oferta adresowana do studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych w postaci płatnych- 3 lub 4-ro miesięcznych praktyk realizowanych na Cyprze.

Praktyki te są niebywałą okazją do zdobycia nowego doświadczenia, poznania wielu ludzi z różnych kultur, jak i poszerzenia wiedzy na temat kultury, zwyczajów i tradycji Cypru. Umożliwią nabycie nowych umiejętności i pomogą w doskonaleniu języka. Przyczynią się do zwiększenia atrakcyjności CV, zwiększając tym samym szansę znalezienia dobrej pracy.

Chcesz zarabiać 1000 euro/m-c? Aplikuj na spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się w dniu 19 stycznia 2017r. o godzinie 13:15 w sali C3 w budynku przy ul. Traugutta 61a w Radomiu.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x