skype wsh radom
rekrutacja online

Wizyta w Szpitalu Psychiatrycznym w Tworkach

Udostępnij

 Studenci psychologii wzięli udział w wizycie studyjnej w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Tworkach pod Warszawą. Zakład ten należy do największych tego typu placówek w Polsce. Jest szpitalem uniwersyteckim, prowadzącym wysokospecjalistyczną działalność kliniczną, dydaktyczną i naukową.

W Szpitalu Tworkowskim znajdują się oddziały ogólnopsychiatryczne, oddział neurologiczny, udarowy, Poradnia Zdrowia Psychicznego, Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia.

Podczas wizyty studenci zapoznali się z warunkami pracy psychologa klinicznego zatrudnionego w szpitalu psychiatrycznym, poznali historię i strukturę szpitala oraz uczestniczyli w zajęciach arteterapeutycznych. Wizytę dopełnił udział studentów w koncercie bożonarodzeniowym śpiewaczki operowej Anny Marii Adamiak.

Studentów zainteresowanych psychologią zapraszamy do udziału w następnych przedsięwzięciach Koła Naukowego Psychologii. Bliższych informacji udziela opiekun koła dr Paweł Nowak (pnowak@wsh.pl).

tworki-1 tworki-2 tworki-3

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x