skype wsh radom
rekrutacja online

Podsumowanie akcji „Wylosuj Anioła”

Udostępnij

Studenci-wolontariusze ze Studenckiej Organizacji ,,Wolontariat?? przyłączyli się do akcji ,,WYLOSUJ ANIOŁA?? zorganizowanej przez Fundację ,,Gdy liczy się czas?? z Lublina. Akcja  powstała z inicjatywy rodziców dzieci leczonych na oddziale Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie.

Celem akcji było wsparcie oraz wywołanie uśmiechu na twarzach małych pacjentów poprzez napisanie listu do chorego dziecka. Wolontariusze z naszej uczelni wraz z opiekunem naukowym organizacji „Wolontariat” dr Agnieszką Sadowską oraz przewodniczącą organizacji – Anetą Wojdat,  przekazali ponad 200 napisanych listów na pięknie ozdobionych samodzielnie przez ich autorów kartkach, 50 gipsowych aniołków w złotym kolorze oraz kilkanaście ozdób choinkowych z motywem aniołka i ,,anioła aniołków?? wykonanego z włóczki.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji: nauczycielom, dzieciom z przedszkoli, uczniom ze szkół z Radomia i powiatu radomskiego oraz naszym studentom.

wylosuj-aniola-wsh-1 wylosuj-aniola-wsh-2 wylosuj-aniola-wsh-3

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x