skype wsh radom
rekrutacja online

Otwarcie wystawy fotograficznej Moniki Mazur-Mitrowskiej!

Udostępnij

Na wystawie zaprezentowane zostały prace fotograficzne, ukazujące ?obiekty? przyrody w zbliżeniu.  Na przekór zimowej aurze zobaczymy wiosenno-letnie barwy natury i światło, wydobywające misterność konstrukcji świata roślin, którego może na co dzień nie dostrzegamy.  

Monika Mazur-Mitrowska  ? doktor nauk humanistycznych, wykładowca akademicki, nauczyciel, specjalista ds. ewaluacji i monitoringu. Obok pracy naukowej zajmuje się twórczością, jest autorką artykułów, esejów oraz współautorką wielu publikacji poświęconych zagadnieniom kultury i sztuki. Wydała cztery książki poetyckie: Róża wiatrów (Świętokrzyska Nagroda Literacka 2001), Krajobraz po baśni, Legenda o świętym Chaosie, Kosmogonie. Debiutowała na łamach ?Gazety? w Toronto, jej poezja tłumaczona była na język czeski. Pisze refleksyjnie, odwołując się do wątków metafizycznych, związanych z egzystencją, przemijaniem i wolnością. Jest członkiem Związku Literatów Polskich i laureatką kilkudziesięciu Ogólnopolskich Konkursów Literackich.  Uprawia grafikę artystyczną w wielu technikach (m.in. monotypie, linoryty, gipsoryty, technika własna), malarstwo olejne na płótnie i malarstwo na szkle oraz makrofotografię. Swoje prace prezentowała na kilkudziesięciu wystawach indywidualnych i zbiorowych, wiele z nich znajduje się w kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą. W swojej twórczości łączy podejście filozoficzne z intuicją artystyczną, aby pełniej opisywać rzeczywistość.

Więcej informacji: http://monika-mazur-art.blogspot.com/

Otwarcie wystawy odbyło się  7 grudnia 2016, o godzinie 17.00 w Cafe Gallery Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu przy ul. Traugutta 61 a.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x