skype wsh radom
rekrutacja online

Spotkanie członków Leader Academy

Dołącz do programu Leader Academy!

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu od lat wspiera rozwój naukowy swoich studentów w ramach elitarnego programu LEADER ACADEMY, który jest pionierskim przedsięwzięciem wsród radomskich uczelni wyższych. LEADER ACADEMY daje najzdolniejszym studentom możliwość zdobycia nowych umiejętności i doswiadczeń, jest pewną formą stypendium dla wybitnych. Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu dzięki konsekwentnej realizacji programu, w ciągu kilku lat wykształciła młodych naukowców, którzy odnotowali na swoim koncie wiele spektakularnych sukcesów, m.in. stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, główne nagrody w konkursie Primus Inter Pares, Studencki Nobel i wiele innych.

Idea programu.

Program LEADER ACADEMY (LA) adresowany jest do najlepszych studentów WSH, którzy zostają objęci przez uczelnię szczególnymi przywilejami. W ramach tego projektu WSH m. in. wspiera ich rozwój naukowy, finansuje udział w konferencjach naukowych, zjazdach i szkoleniach. Ponadto, studenci objęci są opieką merytoryczną opiekuna naukowego, przygotowani są do konkursów, staży oraz publikacji naukowych.

Udział w programie LEADER ACADEMY daje możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń. Jest pewną formą stypendium dla zdolnych studentów, bowiem należy pamiętać, iż nie wystarczy być wybitnym, pracowitym i zdeterminowanym, aby sukces stał się naszym udziałem. Tylko właściwi nauczyciele mogą sprawić, że czynniki te będą ze sobą współgrać.

Zapraszamy wszystkich członków Leader Academy na spotkanie organizacyjne,
które odbędzie się w dniu 08.11.2016 w sali C-5 przy ul. Traugutta 61a.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x