skype wsh radom
rekrutacja online

Poznaj sejmowe kuluary!

Udostępnij

Biuro Kariery WSH zaprasza studentów na kolejną wizytę studyjną. Tym razem odwiedzimy Sejm RP. W trakcie wizyty pracownicy Biura Komunikacji Społecznej Kancelarii Sejmu zaprezentują w sali Wszechnicy Sejmowej skrócony wykład dotyczący historii i współczesności polskiego parlamentaryzmu.

Dzień 5 grudnia 2016 r. będzie dniem bez posiedzenia Sejmu, dzięki czemu możliwe będzie zwiedzanie: galerii Sali Posiedzeń Sejmu, holu głównego (tablica upamiętniająca posłów II Rzeczypospolitej, którzy zginęli w czasie II wojny światowej, tablica upamiętniająca parlamentarzystów, którzy zginęli w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem, gablota z laskami marszałkowskimi), Sali Kolumnowej,jak i Korytarza Marszałkowskiego.

Ilość miejsc jest ograniczona!Wizyta odbędzie się w dniu 5 grudnia 2016 r. (poniedziałek). Zgłoszenia przyjmowane będą w Dziale współpracy z zagranicą i praktyk studenckich-pokój 103, ul. Traugutta 61 a lub na e-mail: biurokariery@wsh.pl do wyczerpania miejsc, jednak nie później niż do dnia 16 listopada. Osoby zgłaszające się mejlowo, proszone są o wpisanie w temacie wiadomości: Zwiedzanie Sejmu- zgłoszenie. W treści zaś, prosimy o wpisanie: imienia, nazwiska, nr albumu, nr telefonu, nr i seria dowodu osobistego.

Udział w wizycie jest bezpłatny! Zapraszamy:)

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x