skype wsh radom
rekrutacja online

Trwa rekrutacja na studia i praktyki w ramach programu Erasmus+

Udostępnij

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu zaprasza wszystkich studentów do wzięcia udziału w Programie Erasmus+.

Program ten jest niebywałą okazją do poszerzenia wiedzy na temat innych kultur, poznania wielu młodych ludzi czy podszkolenia umiejętności językowych. Jeśli jesteś studentem studiów dziennych lub zaocznych- zgłoś swój udział. Procedura aplikacyjna jest bardzo prosta- złóż Formularz a plikacyjny erasmus ze zdjęciem i wymaganymi dokumentami w Dziale współpracy z zagranicą i praktyk studenckich (pokój 103, Traugutta 61 a) do dnia 29 października 2016 r.!

Następnie, zostaniesz poinformowany o terminie testu z języka obcego, którym będziesz posługiwać się za granicą i odbędziesz rozmowę kwalifikacyjną, wszystko zgodnie z obowiązującymi w WSH Zasadami rekrutacji na wyjazdy w ramach Programu Erasmus+. Zakwalifikowane osoby zostaną poinformowane mejlowo o wynikach rekrutacji.

Lista tych osób będzie również zamieszczona w wirtualnym Dziekanacie nie później niż 7 dni od daty testu.

Jeśli jesteś osobą pobierającą stypendium socjalne wroku akademickim 2015/16 lub osobą niepełnosprawną, nie zapomnij, iż do studiów lub praktyk, otrzymasz dodatkowe dofinansowanie z programu PO WER w wysokości aż 853 zł na każdy miesiąc pobytu!!!

Nie zwlekaj!

Zapisz się już dziś!!!

 

Formularz aplikacyjny erasmus

 

Masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami:

Dział współpracy z zagranicą i praktyk studenckich Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu Traugutta 61a, 26- 600 Radom tel. +48 363 22 90 w. 45 / 504 048 642 zagranica@wsh.pl

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x