skype wsh radom
rekrutacja online

Animator czasu wolnego – szkolenie

Udostępnij

Organizacja czasu wolnego osób przebywających w ośrodkach wczasowych, turystycznych czy centrach zabaw staje się coraz popularniejszą dziedziną kształcenia.

Animatorzy dbają o zorganizowanie odpowiedniego programu animacyjnego z uwzględnieniem zajęć plastycznych, sportowych, muzycznych czy teatralnych. Animator czasu wolnego inicjuje, zachęca, pobudza, doradza, promuje, instruuje i organizuje, stąd ważna jest nie tylko jego kreatywność, ale i gotowość do nawiązywania kontaktów, empatia, przyjazny stosunek do otoczenia, entuzjazm w działaniu, optymizm czy elastyczność w stosowaniu różnych rozwiązań.

Niejednokrotnie zastanawiamy się, czy właśnie takimi osobami jesteśmy, czy nadajemy się do pracy na stanowisku animatora.

Aby się o tym przekonać, zacznijmy od 2-godzinnego szkolenia- od poznania specyfiki zawodu animatora czasu wolnego, metodyki pracy, od zapoznania się z różnymi formami animacji czy najczęściej stosowanymi przez animatorów – grami i zabawami.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma Zaświadczenie o ukończeniu.Dla najlepszych uczestników szkolenia propozycja współpracy ze studiem artystycznym PINEZKA.

 

Zapisy przyjmowane będą do dnia 26 października.

 

 

Lista zgłoszeń dostępna jest w Dziale współpracy z zagranicą i praktyk studenckich- pokój 103, Traugutta 61a.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x