skype wsh radom
rekrutacja online

Wybory do Samorządu Studenckiego – głosowanie

Szanowni Studenci!

Oficjalnie rozpoczął się nowy rok akademicki 2016/2017. Jednym z najważniejszych wydarzeń tego okresu są wybory do Samorządu Studenckiego.

Podstawowym zadaniem Samorządu Studenckiego Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu jest reprezentowanie wszystkich studentów oraz ścisła współpraca z organami Uczelni. Aktywność Samorządu określa Regulamin SS WSH, a jego zasadnicze cele można podzielić na trzy główne elementy: ochrona praw, godności i interesów każdego studenta, inicjowanie życia kulturalno ? rozrywkowego, sprawy socjalno ? bytowe. Samorząd, działając poprzez swoich przedstawicieli uczestniczy w podejmowaniu decyzji dotyczących studentów Wyższej Szkoły Handlowej. Do jego zadań należy opiniowanie aktów prawnych i współdecydowanie o rozdysponowaniu funduszu pomocy materialnej i innych środków WSH przeznaczanych na cele studenckie. Przedstawiciele SS WSH czynnie wspierają działania Parlamentu Studentów RP oraz aktywnie uczestniczą w pracach stowarzyszenia uczelni niepaństwowych MONSSUN. Są także reprezentantami Uczelni podczas ogólnopolskich i lokalnych konferencji naukowych i spotkań studenckich. Jednym z podstawowych zadań Samorządu Studenckiego jest inicjowanie i organizowanie różnorodnych akcji charytatywnych oraz imprez o charakterze kulturalno ? rozrywkowym.

 

Lista zgłoszonych kandydatów:

Marta Jaskulska, Bezpieczeństwo Wewnętrzne SUM, I rok,

Wioletta Langa, Pedagogika SUM, I rok,

Aneta Wojdat, Pedagogika SUM, I rok,

Katarzyna Mazur, Pedagogika SUM, I rok,

Ewa Trzaska, Pedagogika, III rok,

Paweł Łukasiewicz, Administracja, II rok,

Vadym Chychyrko, Informatyka, IV rok,

Anastasiia Herman, Stosunki Międzynarodowe, I rok,

Katarzyna Wiśniewska, Bezpieczeństwo Wewnętrzne SUM, I rok,

Katarzyna Kaczmarek, Psychologia II rok.

 

WYBORY DO SAMORZĄDU STUDENCKIEGO ? GŁOSOWANIE

 

Szanowni Studenci

Wybory członków Samorządu Studenckiego odbędą się w dniach 21 ? 22 października. Na przedstawionych kandydatów można głosować w następujący sposób:

– W siedzibie Uczelni ? urny wraz z kartami do głosowania znajdować się będą w holu głównym na Traugutta ? 21 i 22 października oraz na Domagalskiego 22 października.

– Za pomocą wiadomości e- mail, przysłanej na adres: wybory@wsh.pl

 

ZASADY GŁOSOWANIA:

– Głos ważny musi zawierać imię nazwisko i numer indeksu głosującego oraz wskazanie tylko jednego kandydata.

– Wypełnienie więcej niż jednej karty do głosowania lub wysłanie więcej niż jednej wiadomości e-mail, czyni nieważnymi wszystkie głosy oddane przez dana osobę.

– Za pomocą wiadomości e-mail głosować można tylko w dniach wyborów (21 ? 22 października).

 

Zachęcamy do aktywnego udziału w głosowaniu !

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x