skype wsh radom
rekrutacja online

Twórcza resocjalizacja w wychowaniu.

Zapraszamy na pierwsze w roku akademickim 2016/2017, warsztaty w ramach Radomskiej Akademii Rozwiązywania Problemów Wychowawczych, które odbędą się 23 października 2016 o godzinie 15.00 w sali C9 Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu przy ul. Traugutta 61a. Tematem warsztatu będzie „Twórcza resocjalizacja w wychowaniu”. Zajęcia poprowadzi dr Krzysztof Linowski.

Krzysztof Linowski – doktor nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki. Wykładowca na Wydziale Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. Obok pracy dydaktyczno ? wychowawczej i badawczej podejmuje działalność praktyczną w zakresie reedukacji osób niedostosowanych społecznie. Główny kierunek pracy zawodowej i naukowej jest nastawiony na postępowanie z osobami pozbawionymi wolności. Jest autorem kilkudziesięciu artykułów naukowych z zakresu możliwości oddziaływania profilaktycznego i resocjalizacyjnego oraz kilku książek o tej tematyce.

Więcej informacji na temat Radomskiej Akademii Rozwiązywania Problemów Wychowawczych oraz harmonogram przyszłych warsztatów.

Serdecznie zapraszamy!

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x