skype wsh radom
rekrutacja online

Płatna praktyka na Cyprze!

Udostępnij

Dział współpracy z zagranicą i praktyk studenckich organizuje płatne, wakacyjne praktyki studenckie na Cyprze!

Praktyki te są niebywałą okazją do zdobycia nowego doświadczenia, poznania wielu ludzi z różnych kultur, jak i poszerzenia wiedzy na temat kultury, zwyczajów i tradycji Cypru. Umożliwią nabycie nowych umiejętności i pomogą w doskonaleniu języka. Przyczynią się do zwiększenia atrakcyjności CV, zwiększając tym samym szansę znalezienia dobrej pracy.

Praktyki będą odbywały się w cypryjskich hotelach w sezonie wakacyjnym 2017 roku.

Pracodawcy zapewniają miejsca noclegowe i wyżywienie za niewielką, miesięczną opłatą. Zakwalifikowane osoby dodatkowo, oprócz wynagrodzenia pracodawcy, otrzymają  dofinansowanie z Programu Erasmus+ w wysokości nawet 500 ? na miesiąc.

Czas trwania praktyki: 4 miesiące

Rozpoczęcie: 1 czerwca 2017 r.

Zgłoszenie należy do dnia 31 sierpnia 2016 r. przesłać na adres: zagranica@wsh.pl  w temacie wpisując: Praktyki na Cyprze. W treści mejla powinny być zawarte następujące informacje: imię, nazwisko, rok studiów, kierunek studiów, telefon kontaktowy, e-mail.

Zapraszamy do wzięcia udziału!

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x