skype wsh radom
rekrutacja online

Terapia adolescenta

Udostępnij

Studenci psychologii WSH gościli w Ośrodku Psychoterapii Psychoanalitycznej Ambulatorium i wzięli udział w wykładzie zorganizowanym przez Mazowiecko-Świętokrzyskie Koło Naukowe Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Wykład poświęcony był umówieniu specyfiki terapii osób w okresie adolescencji. Prowadzącym wykład była Ewa Głód – psychoanalityk, prezes Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego, psychoterapeuta szkoleniowy i superwizor Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej Sekcji Psychoterapii Dorosłych oraz Sekcji Psychoterapii Dzieci i Młodzieży, na co dzień pracujący z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w Warszawie. Dzięki uczestnictwie w wykładzie studenci uzyskali spojrzenie na rozwój dziecka w dłuższej perspektywie czasowej ? jak wczesnodziecięce problemy ujawniają się w wieku dorastania i jakie konsekwencje mogą wyniknąć z tego w okresie dorosłości.

Osoby zainteresowane poszerzaniem swojej wiedzy psychologicznej zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych przedsięwzięciach Studenckiego Koła Naukowego Psychologii WSH. Bliższych informacji udziela opiekun koła dr Paweł Nowak (pnowak@wsh.pl).


2
3 1

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x