skype wsh radom
rekrutacja online

Międzynarodowa Konferencja w Lubljanie

Udostępnij

Dnia 23 sierpnia 2016 r. w International Business School in Lubljana (Słowenia) odbyła się międzynarodowa konferencja naukowa nt. Wspieranie nauczycieli akademickich w kształceniu skoncentrowanym na studencie. Inicjatorem i głównym organizatorem konferencji była Międzynarodowa Szkoła Biznesu w Lubljanie.

Konferencja organizowana była w partnerstwie z Wyższą Szkołą Handlową w Radomiu oraz litewskim Uniwersytetem Nauk Stosowanych (Kauno Kolegia). Główny cel konferencji stanowiła wymiana doświadczeń z zakresu metod pracy dydaktycznej skoncentrowanej na studencie stosowanych w Polsce, Litwie oraz Słowenii. Wśród prelegentów znaleźli się przedstawiciele ośrodków naukowych z Polski i zagranicy. W wydarzeniu tym wzięli udział studenci, jak również przedstawiciele lokalnej społeczności. Konferencja była uroczystym zakończeniem projektu badawczego: Empowering Teachers for Student-Centred Approach. Efektem wspólnej pracy partnerów tegoż przedsięwzięcia jest m.in. podręcznik metodyczny skierowany do nauczycieli akademickich, który obejmuje sto złotych zasad lepszego nauczania, którego centrum stanowi student.

 

2 1 3

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x