skype wsh radom
rekrutacja online

Bronisław Komorowski w WSH !

Udostępnij

Polska stała się krajem stabilnej demokracji i symbolem dobrej zmiany- tymi słowami Prezydent Bronisław Komorowski rozpoczął wykład podczas swojej wizyty w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu pt. „Stabilna Polska w Stabilnej Europie.

 

– Przemawiam w imieniu kraju, który w ciągu ostatnich kilkunastu lat stał się symbolem dobrej zmiany. Zmiany, która wymagała odwagi i wiele trudu – powiedział prezydent. Jak mówił, w chwili załamania się systemu komunistycznego Polska była krajem zrujnowanym, krajem państwowej gospodarki, zubożałego społeczeństwa, „krajem niepewnym swych granic i  miejsca w Europie”.

 

Prezydent twierdzi, że dzięki silnym przekonaniom gospodarczym i politycznym Polska stała się krajem o stabilnej demokracji i szybko rozwijającej się gospodarki . Krajem , który jest ważnym elementem w stosunkach międzynarodowych w Europie. Prezydent Komorowski dodał również, że polska gospodarka jako jedyna w Unii Europejskiej utrzymała dodatnią stopę wzrostu. Podkreślił, że w swej polityce zagranicznej Polska buduje dobrosąsiedzkie stosunki w krajami Europy Środkowej i Wschodniej, umacnia bezpieczeństwo i jedność Europy. Po zakończonym wykładzie pan prezydent podpisywał swoją książkę pt. „Zwykły polski los”.

Wykład odbył się 25 maja w siedzibie uczelni przy ul. Traugutta 61A w Radomiu .

DSC02571 DSC02610 DSC02574 mniejsze
DSC02582 DSC02671 DSC02595 AA
DSC02706 DSC02730 DSC02723

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x