skype wsh radom
rekrutacja online

Kameralne Lato 2016

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu po raz kolejny gościć będzie organizatorów i uczestników warsztatów filmowych 9. Ogólnopolskich Spotkań Filmowych Kameralne Lato 2016.

Uroczysta parada otwierająca tegoroczną edycję Kameralnego lata nastąpi w dniu 3 lipca. Uczestnicy parady wyruszą o godzinie 18:00 spod siedziby Wojewódzkiej Komendy Policji w Radomiu w kierunku Placu Corazziego, gdzie rozpocznie się Kameralny Piknik Filmowy, na który szczególnie zapraszamy rodziny z dziećmi. Nie zabraknie stoisk reklamowych, prezentacji firm wspierających KL i licznych imprez dla dzieci.

W Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu odbywać się będą warsztaty filmowe w ramach Akademii Zawodowców, prowadzone przez Marcina Bortkiewicza, Krystiana Dulewicza, Tomasza Pyraka i Kubę Czekaja, jak również wykłady otwarte. W tym roku prelekcje swoje wygłoszą: Anna Mucha- Ambasadorka Ogólnopolskich Spotkań Filmowych, Antoni Królikowski, Cezary Harasimowicz, Dorota Nowocień, Rafael Lewandowski czy Derrick Ogrodny.

W programie nie zabraknie akcentów edukacyjnych:
– szkolenia „Jak pozyskiwać środki z Unii Europejskiej?,
– panelu dyskusyjnego pod nazwą „Proces tworzenia dzieła filmowego w kontekście uwarunkowań organizacyjno- ekonomicznych”
– czy seminarium naukowego nt. Roli sportu w procesie aktywizacji społecznej młodzieży”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Szczegółowy Program 9. Ogólnopolskich Spotkań Filmowych Kameralne Lato 2016

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x