skype wsh radom
rekrutacja online

Akcja pozyskiwania potencjalnych dawców komórek macierzystych

Udostępnij

W dniach 16-17.04 na naszej uczelni kolejny raz jest przeprowadzana akcja pozyskiwania potencjalnych dawców komórek macierzystych. Nasi studenci przy współpracy z Fundacją DKMS prowadzą rejestrację zainteresowanych w holu głównym obu naszych lokalizacji, przy Traugutta 61 oraz Domagalskiego 7.

Podczas pierwszej takiej akcji, dwa lata temu, pozyskaliśmy potencjalnych dawców w liczbie 90 osób i już ta ilość pozwoliła, po określeniu zgodności z potrzebującym przeszczepu, na wyłonienie osoby, która może pomóc uratować ludzkie życie. Sukces w tej postaci dodał naszym studentom skrzydeł i napawa nadzieją na kolejne sukcesy. Działamy w przekonaniu, że każda taka akcja zwiększa czyjeś szanse na życie.

Pomimo częstych akcji Fundacji DKMS oraz szeroko prowadzonym kampaniom w całej Polsce, ludzie nadal nie wiedzą jak wygląda rejestracja w bazie potencjalnych dawców, jak również posiadają mylne wyobrażenie na temat sposobów pobrania szpiku kostnego czy komórek macierzystych.

Zachęcamy zatem do odwiedzania naszych punktów rejestracyjnych w celu zdobycia dodatkowych informacji oraz oczywiście zachęcamy do rejestracji.

 

Sobota i niedziela 16-17 kwietnia na Traugutta i Domagalskiego w godzinach 10.00 ? 15.00

 

DSC01646 DSC01680 DSC01679

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x