skype wsh radom
rekrutacja online

Wykład specjalny – Polityka bezpieczeństwa NATO

Serdecznie zapaszmy studentów WSH oraz wszystkie osoby zainteresowane na Wykład Specjalny Pana Pawła Machalskiego specjalisty w zakresie bezpieczeństwa systemów komunikacyjnych i informacyjnych w Biurze Bezpieczeństwa NATO

 

Tematem wykładu będzie:

Polityka bezpieczeństwa NATO, łącznie z polityką w cyberprzestrzeni, oraz jej implementacja

Miejsce: Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu, ul. Domagalskiego 7a, Aula 1

Termin: 02.04.2016 (sobota), godz. 11:00

 

 

Paweł Machalski uzyskał tytuł Magistra Inżyniera o specjalizacji Systemy Komputerowe na Politechnice Warszawskiej, Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych. Od 2004 do 2010 pracował jako Konsultant ds. Bezpieczeństwa i Kierownik Zespołu przy implementacji NATO’wskiego Zespołu Reagowania na Incydenty Cybernetyczne (NATO Computer Incident Response Capability – NCIRC) w Naczelnym Dowództwie Zjednoczonych Sił Europy (SHAPE). Następnie kontynuował karierę jako członek Sztabu Międzynarodowego (International Staff) w Kwaterze Głównej NATO jako oficer Cyber Defence Management Board (CDMB) w Centrum Koordynacyjnym ds. Cyberprzestrzeni (CD-CSC) oraz Centrum Koordynacyjnym NCIRC, ustanowionym w Dywizji ds. Nowych Zagrożeń (Emerging Security Challenges Division). Obecnie pracuje w Biurze Bezpieczeństwa NATO w sekcji ds. bezpieczeństwa systemów komunikacyjnych i informacyjnych (CIS Security) w pionie Nadzoru Polityki Bezpieczeństwa. Główne zadania to rozwój polityki i dyrektyw dot bezpieczeństwa CIS, łącznie z bezpieczeństwem w cyberprzestrzeni, wykonywanie zadań Autorytetu Akredytatora ds. Bezpieczeństwa (Security Accreditation Authority), oraz wykonywanie zadań inspektora ds. bezpieczeństwa w NATO i jego krajach partnerskich.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x