skype wsh radom
rekrutacja online

Studenci WSH na praktykach w Ambasadzie Ukraińskiej

Udostępnij

Niekwestionowanym sukcesem naszych studentów z kierunku stosunki międzynarodowe jest fakt realizacji praktyk zawodowych w Ambasadzie Ukrainy w Warszawie.

Studia w Wyższej Szkole Handlowej to pierwszy krok w karierze zawodowej. Wiedza akademicka oraz doświadczenie praktyczne to kapitał, który wyróżnia studentów WSH na rynku pracy. Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu zapewnia najlepsze możliwości rozwoju. Studenci mają możliwość odbywania praktyk w największych firmach regionu, a także w prestiżowych instytucjach w całej Polsce.

Dwoje najlepszych studentów zostało wyłonionych w toku procesu rekrutacji i selekcji kandydatów. Pomyślnie przeszli etap rozmów indywidualnych w Ambasadzie. Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego pod okiem wybitnych specjalistów i zawodowych dyplomatów z pewnością będzie doskonałą kartą w dalszej karierze zawodowej naszych studentów. Wyrażamy nadzieję, że nawiązana współpraca WSH z Ambasadą Ukrainy w Polsce będzie kontynuowana w przyszłości.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

image-13-02-16-12-00-1

 

 

 

Dział Współpracy z Zagranicą i Praktyk Studenckich
ul. Traugutta 61a, pok. 103
26-600 Radom
tel. 048/363 22 90 w. 45
praktyki@wsh.pl

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x