skype wsh radom
rekrutacja online

Marek Suski w WSH ! ,,Dobra zmiana dla regionu radomskiego”

Udostępnij

Podczas wykładu otwartego pt. „Dobra zmiana dla okręgu radomskiego”, który odbył się w Wyższej Szkole Handlowej, wiceprzewodniczący klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości, Marek Suski prezentował najważniejsze postulaty programowe dotyczące okręgu radomskiego.

 

?Potrzebny jest realny plan zarządzania państwem? – mówił Marek Suski.” Za rządów PO mam wrażenie, że rządzący go nie posiadali. Mieli za to eventy i programy pijarowskie. My chcemy odpowiedzialnego rządzenia krajem. „Wiceprzewodniczący nawiązał do stylu rządzenia i reformach przeprowadzonych przez poprzednią partię. Mówił o inwestycjach i rozwoju przemysłu dla okręgu radomskiego , o upadłych firmach :  Pronit Pionki , zakłady metalowe – Łucznik i wielu innych, które Prawo i Sprawiedliwość chce rewitalizować.

 

-„Nasz program to propozycje do merytorycznej dyskusji „- przekonywał Marek Suski. – „Chcemy się dowiedzieć, co zrobić, żeby Polakom żyło się lepiej”.

 

 

DSC00595 DSC00608 DSC00564
DSC00615 DSC00626 DSC00636

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x