skype wsh radom
rekrutacja online

Współpraca z Randstad !

Udostępnij

Wyższa Szkoła Handlowa podpisała umowę o współpracy z firmą Randstad – jedną z największych i najprężniej działających firm rekrutacyjnych w Polsce.

Dzięki zawartemu porozumieniu, nasi studenci będą mogli odbywać praktyki zawodowe w tym przedsiębiorstwie, poszerzając swoją wiedzę i umiejętności pod okiem wybitnych specjalistów z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Dodatkowo studenci WSH mogą uczestniczyć w bezpłatnych szkoleniach prowadzonych przez najlepszych pracowników Randstad.
Randstad Polska sp. z o. o. (wchodzący w skład holenderskiego Randstad Holding nv.) to największa na polskim rynku agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, oferująca rozwiązania w zakresie:
-doboru i zatrudnienia personelu tymczasowego, w tym także rekrutacji i zarządzania dużymi grupami pracowników tymczasowych w siedzibie klienta (Inhouse Services),
-rekrutacji pracowników stałych, w tym specjalistów z dziedziny finansów, informatyki, produkcji, branży budowlanej i łańcucha dostaw,
-długoterminowego zatrudnienia zewnętrznego pracowników poprzez oddelegowanie ich do pracy w siedzibie Klienta zachowującego kontrolę nad personelem,
-Assessment i Development Center oraz projektów outplacementowych,
-administracji wynagrodzeniami oraz dokumentacją kadrową,
-RPO – kompleksowego zarządzania procesem pozyskiwania i zatrudniania pracowników dla Klienta, także w ramach masowych projektów rekrutacyjnych.
Misją firmy jest kształtowanie rynku pracy, a działania oparte na filozofii ?good to know you? są wartością, która wyróżnia Randstad na tle konkurentów oraz stanowi podstawę kultury organizacyjnej firmy.
Założony w 1960 roku w Holandii, przez pół wieku działalności Randstad Holding systematycznie rozbudowywał swoją strukturę i aktualnie prowadzi działalność w 39 krajach na całym świecie. Obecnie Randstad posiada pozycję drugiego największego na świecie dostawcy rozwiązań z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi oraz pracy tymczasowej. Randstad utrzymuje pozycję lidera w Belgii, Kanadzie, Niemczech, Indiach, Luksemburgu, Holandii, Hiszpanii, Polsce, Portugalii i południowo-zachodnich Stanach Zjednoczonych.

W Polsce Randstad prowadzi działalność od 1994 r. i obecnie posiada ponad 100 biur i oddziałów, w których pracuje przeszło 800 pracowników. Rocznie realizowanych jest ponad 1700 projektów rekrutacyjnych.

Więcej informacji na temat praktyk w radomskim Oddziale Randstad udziela:
Biuro Kariery WSH
ul. Traugutta 61a, pok. 103,
tel. 48 3632290 w. 45
biurokariery@wsh.pl

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x