skype wsh radom
rekrutacja online

Zdobądź cenne doświadczenie- aplikuj o staż!

Udostępnij

Chcesz wykorzystać w praktyce zdobytą w trakcie studiów wiedzę? Chcesz rozwijać posiadane umiejętności i kompetencje? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe i przy okazji zrealizować swoje ambicje i pasje? Zgłoś się na staż!

Biuro Kariery WSH, wspierając rozwój zawodowy naszych studentów i wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, rozpoczęło rekrutację na płatne staże w lokalnych firmach! Obecnie poszukujemy osób z ostatniego roku studiów: licencjackich, inżynierskich lub magisterskich na następujące stanowiska:
-Asystent w dziale marketingu i handlu,
-Referent do spraw magazynów wyrobów gotowych,
-Programista języków obiektowych,
-WEB Master,
-Administrator baz danych.

Dokumenty aplikacyjne- CV wraz z Listem motywacyjnym- prosimy składać w siedzibie Biura Kariery przy ul. Traugutta 61a w Radomiu, pokój 103 lub przesłać na adres e-mailowy: biurokariery@wsh.pl .

 

Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x