skype wsh radom
rekrutacja online

Rusza nabór na płatne staże w radomskich firmach !

Udostępnij

Zadbaj o swoją karierę, wykaż się pomysłowością i zaradnością, znajdź przedsiębiorcę, tworzącego nowe miejsca pracy lub rozbudowującego swoje przedsiębiorstwo na terenie miasta Radomia. Rozpocznij u niego płatny, 3 lub 6-cio miesięczny staż z możliwością rocznego lub dwuletniego zatrudnienia!

 

Biuro Kariery Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu zaprasza wszystkich studentów ostatniego roku studiów licencjackich, inżynierskich lub magisterskich, mieszkających na terenie Radomia i posiadających średnią ocen nie niższą niż 3,75 z egzaminów z roku akademickiego 2014/15 do wzięcia udziału w nowym programie stażowym zainicjowanym przez Wydział Obsługi Radomskiej Strefy Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Radomiu.

Udział w programie jest bardzo prosty. Student spełniający wymienione powyżej kryteria formalne wybiera radomskiego przedsiębiorcę- organizatora stażu, przygotowującego lub realizującego nową inwestycję, w wyniku której zostanie utworzonych co najmniej 5 nowych miejsc pracy w okresie 1 roku, wypełnia wniosek o stypendium wraz załącznikami i składa w Wydziale Obsługi Radomskiej Strefy Gospodarczej UM w Radomiu i czeka na ocenę formalną i merytoryczną wniosku. Wnioski o przyznanie stypendium będą przyjmowane w okresie od 15.02.2016 r. do 29.02.2016 r. Więcej informacji znajdziesz na:http://investinradom.pl/page/


Pozytywna ocena wniosku uprawnia do odbycia 3 lub 6- cio miesięcznego, płatnego stażu, zapewniając zatrudnienie stypendysty przez przedsiębiorcę w terminie maksymalnie 6 miesięcy po zakończeniu stażu na umowę o pracę na pełny etat na okres roku lub dwóch lat.
Zapoznaj się z warunkami programu i pobierz stosowne dokumenty.
Zachęcamy studentów do wzięcia udziału w tym wyjątkowym programie!
Wniosek o stypendium oraz karta

Stypendium umowa

Uchwala nr 198

ZAŁ.1 do umowy stypendialnej

ZAŁ. 2 do umowy stypendialnej

ZAŁ.3 do umowy stypendialnej

ZAŁ. 4 do umowy stypendialnej

ZAŁ. 5 do umowy stypendialnej

 

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x