skype wsh radom
rekrutacja online

Janusz Korwin Mikke na temat podatków

Udostępnij

Podatek dochodowy, CIT i inne podatki są grzywną za dobrą pracę – mówił podczas swojego pobytu w WSH Janusz Korwin-Mikke. Lider partii KORWIN.

– Gdybyśmy zlikwidowali zasiłki socjalne, to wtedy ani do Polski, ani do całej Europy nie przyjeżdżaliby ludzie, którzy chcą żyć z zasiłków – przekonywał europoseł. Bielan: powinniśmy przyjmować tylko osoby z naszego kręgu kulturowego
– Cenni, w opinii Korwin-Mikkego, są ci ludzie, którzy chcą pracować. Jednak Europa – mówił – takich ludzi odsyła do ich krajów, a „bierze” tych, którym pracować się nie chce. – Jest to absurdalna polityka. Jest to zalew Europy śmieciem ludzkim, który nie chce pracować – podsumował Korwin-Mikke.
– Ameryka zbudowała potęgę, bo przyjmowała imigrantów chcących pracować, bo nie dawała im żadnych zasiłków. My niszczymy Europę, to jest polityka upadku Europy – zakończył krótkie przemówienie Korwin-Mikke.

Korwin -Mikke wypowiedział się także na temat podatków.
– Podatki w normalnym państwie służą zaspokojeniu potrzeb wspólnych: utrzymaniu służb specjalnych, wojska, policji i administracji. Wydatki na administrację radykalnie zredukujemy, pozostałe zwiększymy o ca.50%.

– Podatki w państwie socjalistycznym służą do celów redystrybucyjnych. Aparat państwa siłą, ale po cichu, zabiera 100 zł Kowalskiemu, marnuje 32 zł ,pokrywa swoje koszta (8 zł) ? a 60 zł wręcza z rozgłosem Wiśniewskiemu .Potem, ponieważ Kowalski zbiedniał, zabiera po cichu 100 zł Wiśniewskiemu, marnuje 32 zł, 8 zł wydaje na pokrycie kosztów tej operacji – i wręcza z przytupem 60 zł Kowalskiemu – zapewniając sobie poparcie Kowalskiego i Wiśniewskiego w wyborach. Te przestępcze operacje muszą zostać konstytucyjnie zakazane.
– Podatek dochodowy, CIT i inne podatki są grzywną za dobrą pracę. Muszą zostać zlikwidowane.

– W normalnym państwie utrzymanie służb specjalnych, wojska, policji i administracji następuje z podatku ryczałtowego osobistego, podatków od nieruchomości, dochodów z głębokich kopalin, i niewielkiego podatku emisyjnego. Ponieważ od 1-XII-2009 jesteśmy związani prawem Unii Europejskiej, musimy utrzymać VAT 15% oraz niektóre akcyzy. W tej sytuacji nie będzie nam potrzebny podatek osobisty.

Janusz Korwin Mikke wygłosił wykład otwarty pt. ,,Współczesne nonsensy gospodarcze” . Lider partii KORWIN mówił na temat podatków, które wg niego muszą zostać zlikwidowane.

 

IMG_4118 IMG_4128 IMG_4137
IMG_4131 IMG_4164 IMG_4188

 

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x