skype wsh radom
rekrutacja online

Warsztaty Cyberprzemoc czyli jak radzic sobie z agresją elektroniczną?

Radomska Akademia Rozwiązywania Problemów Wychowawczych

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach Cyberprzemoc czyli jak radzić sobie z agresją elektroniczną? Warsztaty odbędą się 7 listopada 2015 roku o godzinie 16.45 w sali C 7 przy ul. Traugutta 61a w budynku Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. Warsztaty są organizowane w ramach Akademii  Rozwiązywania Problemów Wychowawczych. Odbywają się raz w miesiącu i  prowadzone są przez wykładowców z Wydziału Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu.

Do udziału w warsztatach zapraszamy studentów i wszystkich zainteresowanych z poza uczelni przede wszystkim nauczycieli, wychowawców i rodziców. Udział jest bezpłatny i potwierdzony wydaniem każdorazowo certyfikatem.Warsztaty poprowadzi dr Marcin Bednarczyk – doktor nauk społecznych, specjalista z zakresu problematyki seksualnej i prorodzinnej, seksuolog, specjalista opiniowania sądowo-psychologicznego.

 

Marcin Bednarczyk – doktor nauk społecznych, specjalista z zakresu problematyki seksualnej i prorodzinnej, seksuolog, specjalista opiniowania sądowo-psychologicznego. Biegły sądowy z listy Sądu Okręgowego w Radomiu. Na co dzień zajmuje się profilaktyką społeczną związaną z przemocą, w tym z przemocą seksualną, podejmowaniem przez dzieci i młodzież ryzykownych zachowań seksualnych, a także cyberprzemocą oraz problemem krzywdzenia dzieci w rodzinie. Prywatnie żeglarz i podróżnik, odwiedził 53 kraje, w tym podróże z plecakiem do Ameryki Południowej i Azji.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x