skype wsh radom
rekrutacja online

Udostępnij

Spotkanie z Prof. Philipem G. ZIMBARDO

Studenci Koła Naukowego Psychologii Wyższej Szkoły Handlowej wzięli udział w spotkaniu z jednym z najbardziej znanych współczesnych psychologów Prof. Philipem G. Zimbardo.

Prof. Philip Zimbardo uważany jest na świecie za „głos i twarz współczesnej psychologii”. Jako autor najpopularniejszego podręcznika z psychologii „Psychologia i życie” należy do najwybitniejszych współczesnych dydaktyków i popularyzatorów tej dziedziny wiedzy. Z drugiej strony jako znakomity badacz znany jest m.in. z przeprowadzenia, zaliczanego już do klasyki psychologii, Stanfordzkiego Eksperymentu Więziennego.

Spotkanie odbyło się na Stadionie Narodowym w Warszawie i poświęcone było problemom psychologicznym współczesnych mężczyzn. Udzielony przez Prof. Zimbardo wywiad studenci Wyższej Szkoły Handlowej ocenili jako bardzo ciekawy i inspirujący, a sam Profesor okazał się osobą niezwykle ciepłą i sympatyczną.

Zimbardo autograf Studenci_z_Zimbardo

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x