skype wsh radom
rekrutacja online

Konferencja międzynarodowa

Udostępnij

KONFERENCJA MIĘDZYNARODOWA – INTEGRACJA A BEZPIECZEŃSTWO-WYBRANE ASPEKTY PRAWNE, ADMINISTRACYJNE, SPOŁECZNE, I PEDAGOGICZNE

Jakie są współczesne zagrożenia dla bezpieczeństwa?
Jak realizować integrację społeczną imigrantów i mniejszości etnicznych?

 

Inicjatorem i głównym organizatorem konferencji była Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu w partnerstwie z Utenos Kolegija oraz Wyższą Szkołą Oficerską Sił Powietrznych w Dęblinie. Celem konferencji było podjęcie debaty oraz wymiana doświadczeń z zakresu szeroko pojętego problemu integracji i bezpieczeństwa znajdującego się w centrum uwagi badań wielu dyscyplin naukowych. Pragniemy, aby wynikiem dyskusji była pogłębiona eksploracja kluczowych zadań i problemów badawczych związanych z integracją i bezpieczeństwem zwłaszcza jego aspektów prawnych, administracyjnych, społecznych i pedagogicznych w obliczu wielowątkowych procesów wynikających ze zmian społecznych. Naszym zamiarem jest, aby międzynarodowy wymiar konferencji zapoczątkował szeroką wymianę zespołowego i indywidualnego dorobku naukowego zarówno w obszarach teoretycznych, jak praktycznych, związanych z integracją i bezpieczeństwem. Do udziału w konferencji serdecznie zapraszamy kadrę naukowo-dydaktyczną, prawników, administratywistów, pedagogów, nauczycieli, wychowawców, pracowników Wojska, Policji, Służby Więziennej, Straży Granicznej, Straży Pożarnej, praktyków reprezentujących różnego rodzaju instytucje.

MIEJSCE KONFERENCJI

Konferencja odbyła się w budynku Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu przy ul. Traugutta 61a.

 

POBIERZ PROGRAM KONFERENCJI

 

ziemia_puzzle

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x