skype wsh radom
rekrutacja online

Udostępnij

SZEŚĆ STUDENTEK WSH STYPENDYSTKAMI MINISTRA NAUKI I SZKOLNICTWA WYŻSZEGO!

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego decyzją z dnia 10 grudnia 2014 roku przyznał stypendia 926 studentom i 89 doktorantom.

Prestiżowe Stypendia Ministra  za wybitne osiagnięcia w nauce otrzymały następujące studentki WSH:

  • Ewelina Babula- studentka administracji;
  • Aneta Brusik- studentka administracji;
  • Marzena Chmielewska- studentka administracji;
  • Monika Jasińska- studentka administracji;
  • Iwona Skrzypczak – studentka administracji,
  • Danuta Ziętek – studentka administracji.

Warto podkreślić, iż wysokość stypendium na rok akademicki wynosi w przypadku studentów 14.000 zł. Stypendia zostaną wypłacone jednorazowo.

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu
zajmuje 1. miejsce na ministerialnej liście rankingowej
wśród wszystkich uczelni niepublicznych w kraju,
szczycąc się aż 91 stypendystami!

stypendystki

Na rok akademicki 2014/2015 rektorzy uczelni przedstawili Ministrowi Nauki i Szkolnictwa Wyższego 3461 wniosków o przyznanie stypendium ministra za wybitne osiągnięcia, w tym 2646 wniosków studentów i 815 wniosków doktorantów.

Na podstawie przedstawionych przez Zespół rankingów w dniu 10 grudnia 2014 r.  Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego podjął decyzje o przyznaniu 926 stypendiów dla studentów oraz 89 stypendiów dla doktorantów.

Osoby, które otrzymały stypendium, uzyskały w rankingu co najmniej 21 pkt ?  w przypadku studentów i 65 pkt ? w przypadku doktorantów.

W imieniu całej społeczności akademickiej, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

Stypendystki MNiSW biorą udział w unikatowym na skalę województwa programie Leader Academy Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu.

Program LEADER ACADEMY adresowany jest do najlepszych studentów WSH, którzy zostają objęci przez uczelnię szczególnymi przywilejami. W ramach tego projektu WSH m. in. wspiera ich rozwój naukowy, finansuje udział w konferencjach naukowych, zjazdach i szkoleniach. Ponadto, studenci objęci są opieką merytoryczną opiekuna naukowego, przygotowani są do konkursów, staży oraz publikacji naukowych.

Udział w programie LEADER ACADEMY daje możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń. Jest pewną formą stypendium dla zdolnych studentów, bowiem należy pamiętać, iż nie wystarczy być wybitnym, pracowitym i zdeterminowanym, aby sukces stał się naszym udziałem. Tylko właściwi nauczyciele mogą sprawić, że czynniki te będą ze sobą współgrać.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x