skype wsh radom
rekrutacja online

Akademicka Pracownia Testów Psychologicznych (Testoteka)

Testoteka czyli Akademicka Pracownia Testów Psychologicznych, mieszcząca się w Sali D1 Wyższej Szkoły Handlowej przy ul. Mazowieckiego 7a, to miejsce, gdzie studenci mogą skorzystać ze zbiorów narzędzi psychologicznych: czytać, analizować testy psychologiczne – sami bądź pod okiem wykładowców! Testoteka jest czynna od wtorku do soboty. W pracowni prowadzone są stałe konsultacje i dyżury pracowników naukowych WSH. Pracownia jest dostępna dla wszystkich studentów WSH Kierunku Psychologia oraz Wykładowców będących psychologami.

Koordynatorem Pracowni jest Prof. WSH, dr Paweł Nowak

Konsultacje są prowadzone w piątki w godzinach od 8.30 do 9.15. Ponadto od wtorku do soboty w godzinach od 8.00 do 16.00 (w czwartek 9.00-17.00) studenci psychologii z upoważnienia psychologa, będącego pracownikiem WSH, mogą korzystać z zasobów Testoteki. Do dyspozycji studentów pozostają obszerne zbiory profesjonalnych testów psychologicznych wydanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Zapraszamy studentów kierunku psychologia do korzystania ze zbiorów Pracowni oraz do konsultacji z Wykładowcami.

Kod dostępu do Testoteki na platformie Teams: ckqs1fs

ZBIÓR TESTÓW

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x