skype wsh radom
rekrutacja online

Akademicka Pracownia Psychologiczno – Pedagogiczna

Misją Akademickiej Pracowni Psychologiczno-Pedagogicznej jest poszerzanie wiedzy, aktywizowanie zasób u studentów oraz rozwijanie zainteresowań. Niezwykle istotnym elementem jest nabywanie praktycznych umiejętności niezbędnych przy wykonywaniu w przyszłości pracy zawodowej. Kompetencje diagnostyczne, a także terapeutyczne, umiejętność współpracy w zespole interdyscyplinarnym to umiejętności niezbędne w zawodzie psychologa bądź pedagoga. Prócz zdobycia merytorycznej wiedzy oraz praktycznych umiejętności jest możliwość także pracy nad sobą, lepszego poznania siebie a przez to i zrozumienia. Praca nad swoim warsztatem, nad swoimi emocjami to niepowtarzalnie istotny element w powyższych zawodach.

Koordynator Akademickiej Pracowni Psychologiczno-Pedagogicznej: mgr Milena Durasiewicz
Kontakt: mdurasiewicz@wsh.pl 

Miejsce realizacji: w zależności od sytuacji epidemiologicznej spotkania będę odbywać się hybrydowo, zarówno za pośrednictwem platformy TEAMS jak również w warunkach stacjonarnych

Kod dostępu do Akademickiej Pracowni Psychologiczno-Pedagogicznej: s05tt19
Terminy i godziny mogą podlegać modyfikacji, więcej informacji jest udostępnionych w harmonogramie pracy powyższej pracowni.
PLAN DZIAŁAŃ AKADEMICKIEJ PORADNI PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNEJ
SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI AKADEMICKIEJ PRACOWNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ – SEM. ZIMOWY 20/21
SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI AKADEMICKIEJ PRACOWNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ – SEM. LETNI 20/21

 

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x