skype wsh radom
rekrutacja online

Administracja uczelni

Przez jakiś czasu musimy zostać w domu i działać wspólne online. Uczelnia działa w pełni online a to oznacza, że w wyznaczonych godzinach wszystkie działy są do dyspozycji studentów zarówno od poniedziałku do piątku, jak i w weekendy, w trakcie zjazdów! Masz pytania dotyczące swoich spraw studenckich? Zadzwoń poprzez platformę lub napisz e-mail, a dokumenty przekaż do skrzynki podawczej!

Działy administracyjne online!

Jeszcze tak niedawno spotkania w dziekanacie czy w dziale praktyk były naszą codziennością, wierzymy, że niebawem znów zobaczymy się na uczelnianym korytarzu, ale teraz jeśli masz pytania i pilne sprawy, zachęcamy do kontaktu online poprzez aplikację Teams z pracownikami Uczelni lub tradycyjnie, wysyłając e-mail. Jesteśmy i pracujemy dla was online!

Skrzynka Podawcza WSH

Specjalnie na czas pandemii Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu udostępnia studentom skrzynkę podawczą. Odpowiednio zabezpieczone dokumenty można przekazać do właściwego działu każdego dnia!

 

Zasady opisywania korespondencji:

1. Zabezpiecz i zapakuj swoje dokumenty.

2. Na kopercie umieść swoje dane wraz z numerem indeksu i kierunkiem studiów.

3. Oznacz Dział, do którego kierujesz dokumenty

 

 WIDZIMY SIĘ ONLINE 🙂

 

 

 

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x